Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Arvato Polska z obsługą dostaw dla tureckiego marketplace'u

Arvato Supply Chain Solutions w Polsce, oferująca rozwiązania outsourcingowe w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw dla e-commerce, nawiązało współpracę z tureckim marketplace’m Trendyol z branży fashion. W związku z tym w marcu 2022 roku spółka rozpoczęła świadczenie usług w swoim centrum dystrybucyjnym w Żernikach koło Poznania.
Reklama

Firma Trendyol z siedzibą w Stambule w związku z międzynarodową ekspansją na rynki europejskie podpisała umowę o współpracy z polskim oddziałem Arvato Supply Chain Solutions.

Powierzchnia dedykowana do obsługi firmy Trendyol wynosi 10 500 m² i znajduje się w jednym z 16 centrów dystrybucyjnych Arvato SCS, zlokalizowanym w Żernikach koło Poznania. Operacje logistyczne obejmują obsługę kanału B2C w obszarze Unii Europejskiej. W magazynie zatrudniającym ponad 100 osób realizowanych jest przynajmniej kilka tysięcy zleceń dziennie.

- Cieszymy się, że Trendyol dołączył do grona naszych klientów i zaufał naszemu doświadczeniu w zakresie obsługi kanału e-commerce. Szczególnie istotny jest dla nas potencjał rozwojowy naszego klienta w kontekście rynku europejskiego. Jesteśmy przekonani, że nasze wieloletnie doświadczenie w obsłudze sklepów internetowych branży fashion wesprze ten rozwój i przyczyni się do sukcesu Trendyol w Europie – powiedziała Lidia Ratajczak-Kluck, prezes zarządu w Arvato Supply Chain Solutions w Polsce.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum