Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Auchan: Klienci coraz częściej robią duże zakupy z dostawą do domu

Obecnie już 55 sklepów Auchan w całej Polsce (hiper- i supermarkety) dostarcza produkty do klientów za pośrednictwem aplikacji Glovo. Wysoką dynamikę wzrostu odnotowuje również dostępna od lipca br. usługa Click&Collect – informuje Auchan.
Reklama

Auchan i Glovo nawiązały partnerstwo strategiczne latem tego roku. Oferta produktowa usługi Glovo obejmuje ponad 1 700 produktów spożywczych. Klienci mogą składać zamówienia online, z gwarancją dostawy przez kurierów Glovo w ciągu godziny ze sklepów Auchan objętych usługą. Obszar dostawy wokół sklepu obejmuje 3 km. Co ciekawe, coraz częściej w ten sposób klienci robią większe zakupy, a nie tylko zakupy impulsowe.

Oferta produktowa usługi Click&Collect obejmuje ponad 6 000 artykułów, w tym produkty świeże, owoce i warzywa, mięsa i wędliny, mrożonki, kosmetyki, wody i napoje, produkty spożywcze suche, artykuły dla dzieci oraz żywność dla zwierzątPłatność za zakupy ma miejsce przy odbiorze natomiast sama usługa Click&Collect jest bezpłatna dla klientów. W roku 2021 planowane jest rozszerzenie działalność o dodatkowe punkty odbioru oraz dostawę do domu.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum