Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Barbora wchodzi w 15-minutowe dostawy

Internetowy sklep spożywczy Barbora.pl uruchomił nową usługę Barbora Express, która stanowi uzupełnienie oferty i oferuje dostawę pod drzwi w zaledwie 15 minut. Usługa jest dostępna dla mieszkańców wybranych dzielnic Warszawy.
Reklama

– Intensywny rozwój branży e-grocery przypada na okres pojawienia się pandemii i potrzeby załatwiania codziennych, do tej pory zwykłych czynności, w sieci. Stabilizacja sytuacji epidemicznej pokazała, że popyt na zakupy spożywcze online stale rośnie, a przyzwyczajenia konsumentów zmieniają się. Dlatego nie ustając w wysiłkach, aby zapewnić naszym klientom komfort i wygodę w nabywaniu artykułów codziennej potrzeby, ulepszyliśmy naszą usługę, skracając czas dostawy do absolutnego minimum. – mówi Viktoras Juozapaitis, zarządzający Barbora.pl

 Barbora Express to dostawy w 15 min


Barbora Express to nowa usługa w ramach oferty sklepu Barbora.pl, której głównym założeniem jest dostawa najpopularniejszych artykułów spożywczych i higienicznych w zaledwie 15 minut. Obecnie  obejmuje wybrane dzielnice Warszawy i jest jeszcze w fazie testów.

W przeciwieństwie do zakupów na Barbora.pl, w ramach Barbora Express nie ma wymogu minimalnego zamówienia, a bezpłatna dostawa obowiązuje już od 35 zł. Zakupy dostarczane są siedem dni w tygodniu, w godzinach między 8:00 a 23:00, co jest uzupełnieniem tradycyjnej oferty sklepu, działającego w godzinach 7:00 – 22:00. 

5 nowych dark store'ów Barbora

Błyskawiczna dostawa możliwa jest dzięki dostarczaniu zakupów przez kurierów poruszających się na skuterach oraz uruchomieniu pięciu nowych, mniejszych dark store’ów na terenie Warszawy, dedykowanych wyłącznie nowej usłudze.

Barbora to największy internetowy sklep spożywczy w krajach bałtyckich, który od stycznia 2021 prowadzi działalność również w Polsce.  

Spółka należy do Grupy Maxima, która w Polsce jest właścicielem sklepów Stokrotka. 

 

 

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum