Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Bartek Bobczyński z Deloitte Digital zaprasza na FRSiH

Bartek Bobczyński, Marketing & Commerce Leader w Deloitte Digital, weźmie udział w debacie "Konsumenckie motto: tanio, online, blisko", która odbędzie się 8 listopada br. w ramach Forum Rynku Spożywczego i Handlu.
Reklama

Bartek Bobczyński weźmie udział w XV Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2022. Będzie prelegentem w sesji "Konsumenckie motto: tanio, online, blisko", która odbędzie się 8 listopada 2022 w godzinach 11.30-13.00.

Bartek, związany z branżą Digital od 13 lat, posiada kompetencje z zakresu e-commerce, digital marketingu oraz transformacji cyfrowych.

Swoją karierę rozpoczął od własnego star-upu, by dalej pracować po stronie Internet Software House jak i Agencji wdrażając rozwiązania oraz realizując kampanie dla dużych marek jak i instytucji administracji państwowej.

Od 6 lat związany z konsultingiem, gdzie pomaga klientom z branży CPG oraz retail rozwiązywać problemy leżące na styku biznesu, sprzedaży w kanałach cyfrowych, marketingu oraz technologii. W Deloitte odpowiada za obszar Marketing & Commerce.

Podczas panelu porozmawiamy m.in. na takie tematy jak:

· Demokratyzacja konsumpcji, czyli taniej w czasach wysokich cen

· E-commerce – technologia buduje wygodne nawyki

· Jak daleko można spersonalizować ofertę i zlojalizować klienta?

· Co sprzedaje: cena, promocja czy opakowanie?

· Rola influencerów w budowaniu wizerunku marki

· Wyzwania szefów firm FMCG w czasach ekonomicznej i emocjonalnej huśtawki

 Do udziału w sesji zostali zaproszeni (kolejność alfabetyczna):

° Janusz Byliński, prezes zarządu, Bronisze

° Jacek Palec, prezes zarządu Frisco.pl

° Katarzyna Konkel, CEO, Omnisense

° Krystian Krystoforski, manager ds. marketingu i PR, Oryginalny Sok

Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2022

Zapraszamy do rejestracji na udział w tegorocznej edycji Forum Rynku Spożywczego i Handlu, która odbędzie się 7-8 listopada w Hotelu Grand Sheraton Warsaw. Prowadzimy osobną rejestrację na udział stacjonarny oraz udział online.

Forum Rynku Spożywczego i Handlu to doroczna okazja do spotkania i dyskusji w jednym miejscu przedstawicieli największych firm sektora spożywczego i HoReCa: producentów, przetwórców, dystrybutorów i handlowców, a także osób z rządu i organizacji branżowych mających realny wpływ na zmiany w sektorze spożywczym i handlowym.

Think Agile – to główne hasło tegorocznej 15. edycji Forum Rynku Spożywczego i Handlu. Mieści w sobie setki elastycznych i zwinnych działań, które polskie firmy podejmują każdego dnia, by w zmiennej rzeczywistości zareagować odpowiedzialnie, skutecznie i właściwie odpowiedzieć na potrzeby rynku.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum