Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Biedronka, Glovo, Lisek, Salesforce, Accenture w debacie Power of e-commerce na FRSiH 2022

Rynek e-commerce jest motorem napędowym zmian w całym segmencie handlu detalicznego, bo rozwój kanałów online idzie w parze z rosnącą liczbą sklepów stacjonarnych. Co w dobie ogromnej konkurencji będzie kluczem do sukcesu? Jakich doświadczeń chcą dzisiaj konsumenci? Jak optymalizować działalność minimalizując koszty i jednocześnie podążać za trendami? Na te pytania odpowiemy podczas Forum Rynku Spożywczego i Handlu, które odbędzie się w dniach 7-8 listopada.
Reklama

Tematyka sesji Power of e-commerce

Cyfrowa przyszłość zakupów oczami liderów
Doznać metaversum, czyli e-commerce w nieustającej ewolucji
Wygodna ścieżka zakupów, wygodne płatności, wygodna dostawa
Dark stores zmieniają oblicze miast i e-handlu
Liveshopping napędza sprzedaż online
E-sklep z dobrym regulaminem i promocją

Kto weźmie udział w debacie Power of e-commerce

Swój udział w debacie potwierdzili: 

Żaneta Drzazga, dyrektor departamentu rolno-spożywczego, Europa Środkowo-Wschodnia, Business France, Ambasada Francji w Polsce

Jakub Giermasiński, Digital Commerce Lead, Accenture w Polsce

Michał Krowiński, współzałożyciel, LISEK.APP

Mikołaj Piaskowski, counsel, Baker McKenzie

Bartosz Prokopowicz, Head of Q-Commerce, Glovo Polska

Kay Weber, Services Delivery Director, Commerce Cloud, Salesforce

Marek Złakowski, dyrektor ds. rozwoju relacji z klientem i cyfryzacji Jeronimo Martins Polska

Zapraszamy do rejestracji na udział w tegorocznej edycji Forum Rynku Spożywczego i Handlu, która odbędzie się 7-8 listopada w Hotelu Grand Sheraton Warsaw. Prowadzimy osobną rejestrację na udział stacjonarny oraz udział online.

Forum Rynku Spożywczego i Handlu to doroczna okazja do spotkania i dyskusji w jednym miejscu przedstawicieli największych firm sektora spożywczego i HoReCa: producentów, przetwórców, dystrybutorów i handlowców, a także osób z rządu i organizacji branżowych mających realny wpływ na zmiany w sektorze spożywczym i handlowym.

Spotkania każdego roku przynoszą uczestnikom i słuchaczom konstruktywne wnioski, diagnozy dotyczące kształtu i perspektyw rozwoju jednej z największych gałęzi gospodarki w naszym kraju – branży spożywczej oraz handlowej i HoReCa.

ZOBACZ AGENDĘ FRSiH 2022

Główne nurty tematyczne FRSiH

THINK AGILE scenariusze i wyzwania dla branży w trakcie zawirowań geopolitycznych i finansowych, nowe modele biznesowe, eksport w czasach przełomu
THINK GREEN zielone zasady w produkcji, żywność roślinna, dekarbonizacja, neutralność klimatyczna wobec transformacji
THINK TECH innowacje i start-upy, foodtech, retailtech, e-commerce, zakupy jutra, nowe technologie dla konsumentów
THINK BETTER odpowiedzialność społeczna, ESG w branży spożywczej, budowanie lepszej marki
THINK HUMAN dobrostan, odpowiedzialność za środowisko i pracowników, cyrkularne wybory, transparentność, komfort zakupów, lokalność

Dlaczego warto zarejestrować się na Forum Rynku Spożywczego i Handlu?

● Networking. W jednym miejscu spotkają się: najważniejsi w kraju przedstawiciele i liderzy branży, inwestorzy, eksperci oraz przedstawiciele władz samorządowych. Od Ciebie zależy, jak wykorzystasz nowe kontakty.

● Najgorętsze tematy w branży: nowy handlowy ład | żywność i opakowania bez śladu | fabryka 4.0 | zarządzanie FMCG | ESG w branży spożywczej i handlu | foodtech, retailtech i e-commerce | trendy dla sektora HoReCa.

● Forum to dwa intensywne dni wypełnione dyskusjami o aktualnych wyzwaniach branży, najnowszych trendach w sprzedaży, szansa dzielenia się wiedzą oraz rozwiązaniami wdrożonymi w polskich realiach.

● Wiedza i inspiracje. Szansa na uzyskanie konstruktywnych wniosków, diagnoz dotyczących kształtu i perspektyw rozwoju jednej z największych gałęzi gospodarki w naszym kraju – branży spożywczej, handlowej i HoReCa.

Organizatorem 15. edycji Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2022 jest Grupa PTWP wraz z redakcjami PostalSpozywczy.pl DlaHandlu.pl HoReCaTrends.pl

Zapraszamy do wymiany inspirujących doświadczeń w trakcie dyskusji i spotkań na Forum Rynku Spożywczego i Handlu.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum