Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Black Red White: kolejny market i własny marketplace

15 grudnia 2022 r. w Piotrkowie Trybunalskim marka Black Red White otwiera nowy salon meblowy. Klienci znajdą w nim ofertę mebli i dodatków oraz dekoracji. W ostatnim czasie informowaliśmy, że fima uruchomiła swój własny marketplace i otwiera się na współpracę z innymi sprzedawcami w kategorii Dom i ogród.
Reklama

Na trzech kondygnacjach o łącznej powierzchni 1316 m2 znajdują się 43 przykładowe boksy z aranżacjami wnętrz i inspiracjami na urządzenie domu.
Każdy, kto w dniach 15-23 grudnia wybierze się do nowego sklepu, będzie mógł zakupić meble i dekoracje z rabatem do 50%. Nowy salon Black Red White zlokalizowany jest w przy ul. Słowackiego 134, naprzeciwko Galerii Focus Mall.

Po co Black Red White własny marketplace?

Black Red White stawia na współpracę zarówno z dużymi markami i dystrybutorami, jak i mniejszymi sklepami, które są na etapie rozwijania swojej oferty lub działają w ramach wąskiej kategorii produktowej. Sieć otwiera się na zewnętrznych partnerów, by jeszcze mocniej rozwinąć portfolio swoich produktów.

- Wdrażając marketplace zapewnimy naszym klientom najszerszą na rynku ofertę mebli i wyposażenia wnętrz, stając się największym multibrandowym sklepem online w tej kategorii. Otwierając się na współpracę z zewnętrznymi parterami szybko uzupełnimy luki asortymentowe o nowe dla nas jako producenta kategorie produktowe - mówi Mariusz Nowak, Dyrektor ds. E-commerce i Strategii Omnichannel.

 

 

Witryna brw.pl to jeden z największych polskich sklepów internetowych w kategorii Dom i Ogród, który dynamicznie się rozwija i każdego miesiąca notuje średnio 3 mln odwiedzin. W ciągu ostatnich kilku lat ruch na stronie zwiększył się o ponad 70%, a wskaźnik konwersji wzrósł ponad trzykrotnie.

Model współpracy z Black Red White

Black Red White swoim partnerom oferuje nie tylko możliwość sprzedaży produktów za pośrednictwem strony brw.pl, ale też indywidualne podejście oraz opiekę na każdym etapie integracji. Dzięki usłudze marketplace partnerzy będą mogli korzystać z doświadczenia oraz zasięgu jednego z największych sklepów e-commerce w Polsce, zyskać nowych Klientów i wypromować własne produkty.

Nad wdrożeniem projektu Black Red White pracuje wspólnie z firmą Mirakl – dostawcą najbardziej zaawansowanej platformy, pozwalającej na stworzenie i obsługę marketplace’u.  Oficjalne otwarcie planowane jest na lato 2023 r.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum