Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

BLIK Level 0 - co to za płatność?

Cinkciarz.pl udostępnił w swojej bramce płatniczej BLIK Level 0. Nowość umożliwia dokonywanie płatności BLIK bez opuszczania sklepu internetowego, korzystającego z Cinkciarz Pay.
Reklama

Czym jest BLIK Level 0?

BLIK Level 0 to skrócenie i ułatwienie ścieżki zakupowej w internecie. Użytkownicy opłacający zamówienie w sklepie, który korzysta z Cinkciarz Pay, zostają na jego stronie i nie muszą przechodzić do kolejnego serwisu. Wystarczy, że wprowadzą sześciocyfrowy kod BLIK.

Co proponuje Cinkciarz.pl?

Użytkownicy sklepów internetowych, korzystających z systemu płatności dla e-commerce Cinkciarz Pay oprócz złotych klienci mogą płacić w 26 innych walutach. Dzięki Cinkciarz Pay sklep może elastycznie przyjmować płatności w wybranej przez siebie walucie (np. w euro), jednocześnie dając kupującym możliwość płacenia w walucie ich karty lub konta bankowego, np. w dolarach. 

Metody płatności dostępne obecnie w Cinkciarz Pay to m.in.: szybkie przelewy bankowe online, BLIK, karty (Visa, Mastercard, Diners Club i inne), PayPal, Apple Pay, Google Pay, Trustly, Skrill, Vipps, Rapid Transfer czy iDEAL.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum