Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Bolt Food w dwa lata objął usługą 6 miast w Polsce

W ciągu dwóch lat działania usługi Bolt Food, aby dostarczyć zamówione posiłki kurierzy objechali Ziemię dookoła ponad 330 tys. razy, pokonując łącznie ponad 13 miliardów kilometrów. W ostatnim czasie platforma zaczęła dostarczać zamówenia w Łodzi.
Reklama

W ciągu dwóch lat najchętniej zamawianymi daniami były te z kuchni koreańskiej - aż 6 z TOP 10 zamawianych dań w aplikacji Bolt Food to właśnie potrawy z tej strony świata. Natomiast najpopularniejszym daniem był Korean Fried Chicken.

W ciągu dwuletniej działalności platformy w Polsce, mieszkańcy Warszawy zjedli ponad 700 tys. pizz, 640 tys. burgerów i 150 tys Pad Thai.


Z okazji urodzin, w aplikacji Bolt Food na użytkowników czekają zielone dania jak zielony ramen od Yatta Ramen, california premium z tatarem z tuńczyka od Sushiroll Bistro czy pizza Pulpetto Napoletano od Salsiccia Pizzeria Napoletana.

Bolt Food obecne jest aktualnie ponad 70 miastach w 20 krajach Europy i Afryki, w tym w 6 miastach w Polsce. Na całym świecie z aplikacji korzysta 6 milionów zarejestrowanych użytkowników i użytkowniczek, zamawiając potrawy z prawie 30 tys. restauracji.

Aby zrealizować zamówienie z Bolt Food wystarczy pobrać aplikację na smartfon i dodać kartę płatniczą (dla użytkowniczek i użytkowników aplikacji Bolt ustawia się ona automatycznie). Następnie należy wyszukać ulubioną restaurację lub kategorię potraw i zaznaczyć w aplikacji wybrane dania.  Przed potwierdzeniem usługi, w aplikacji pokazana zostanie cena i szacowany czas dostawy.

W Łodzi w aplikacji dostępnych jest 100 restauracji. Kolejne lokale są regularnie dodawane do platformy.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum