Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Bolt Market wydłuża godziny otwarcia. Zakupy także w niedziele i święta

Od połowy marca zakupy w Bolt Market można zamawiać w nowych godzinach tj. od 8.00 do 24.00, także w niedzielę i święta.
Reklama

Bolt Market wydłuża swoje godziny pracy

Od połowy marca zakupy z dostawą można będzie zamówić od godz. 8.00 rano. Jest to odpowiedź na coraz bardziej oczywistą potrzebę użytkowników na możliwość zakupów z dostawą o różnych porach dnia. Wcześniejsze otwarcie sklepu to także rezultat rozwijającej się oferty produktów w Bolt Market, gdzie teraz od rana dostępne jest świeże pieczywo. 

Szeroka dostępność zakupów z dostawą okazała się odpowiedzią na potrzeby konsumentów w czasie ostatnich świąt, kiedy to sklepy Bolt Market zostały otwarte we wszystkie świąteczne dni. W tym czasie Bolt Market podwoił wolumen sprzedaży.

- Zachowania zakupowe naszych klientów pokazują, że na rynku jest duże zapotrzebowanie na usługę zakupów z szybką dostawą. W czasie ostatnich świąt i w Nowy Rok nasi klienci wręcz czekali na otwarcie, ponieważ zamówienia przychodziły od pierwszej minuty działania sklepu, aż do ostatniej chwili przed zamknięciem. Planujemy zatem otwarcie naszych sklepów w czasie Wielkanocy. Jednocześnie wychodzimy naprzeciw codziennym oczekiwaniom klientów i wydłużamy zwyczajowe godziny pracy Bolt Market - mówi Agnieszka Cymbała, Country Manager Bolt Market w Polsce. 

Czego zabrakło użytkownikom Bolt Market w świąteczne dni? 

Użytkownicy Bolt Market mogli zrobić zakupy z dostawą w wolne, świąteczne dni. Wśród produktów kupowanych na ostatnią chwilę przed Wigilią, znalazły się barszcz w kartonie, mrożonki i wędliny. Natomiast w czasie świąt, q-commerce był ratunkiem gdy zabrakło mniej świątecznych potraw, ponieważ najczęściej kupowane były banany, mandarynki, pomidory malinowe i jajka. Z kolei w Nowy Rok najchętniej kupowanymi produktami były napoje i przekąski.

Bolt Market dowiezie zakupy w Wielkanoc

Mając na uwadze sukces świąt Bożego Narodzenia, Bolt Market udostępni także możliwość zamówienia zakupów z dostawą w czasie zbliżających się świąt Wielkanocnych. Użytkownicy Bolt Market będą mogli zamówić zakupy w następujących godzinach:
Wielka Sobota 8.00-22.00
Niedziela Wielkanocna 12.00- 24.00
Poniedziałek Wielkanocny 9.00- 24.00b 

Pierwszy rok Bolt Market w Polsce

Bolt Market działa na polskim rynku od grudnia 2021 roku. W tym czasie sieć dark storów znacząco poszerzyła swoje portfolio rozbudowując przede wszystkim kategorie artykułów świeżych, które stanowią obecnie ponad połowę sprzedaży. Dzięki wychodzeniu naprzeciw codziennym potrzebom klienta średni koszyk zwiększył swoją wartość aż o 125%. Bolt Market planuje rozwija swoje portfolio, dodając nowe typy i kategorie produktów. Klienci robiący zakupy w Bolt Market mogą dziś już wybierać z asortymentu prawie 4 tys. produktów, z czego aż 100 artykułów  jest z kategorii owoce i warzywa, włączając w to egzotyczne owoce lub obrane i gotowe do spożycia warzywa. 

Sklepy Bolt Market dostępne są aktualnie dla użytkowników w Warszawie. Zakupy można zamówić w aplikacji Bolt Food. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum