Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

C&A będzie sprzedawać na Amazonie

C&A zamierza sprzedawać część swojej kolekcji na platformie modowej Amazon. Współpraca rozpoczyna się w Niemczech, ale wkrótce zostanie rozszerzona na inne kraje europejskie.
Reklama

C&A wzmacnia obecność w internecie

C&A rozpoczyna sprzedaż wybranych artykułów na platformie amazon.de. Wkrótce kolekcje sieci będą również dostępne na holenderskich, francuskich, włoskich i hiszpańskich stronach Amazona. Współpraca z Amazon Fashion jest częścią strategii omnichannel C&A: detalista modowy chce wzmocnić swoją obecność w kanale online.

 

- Amazon staje się coraz ważniejszą platformą modową dla konsumentów w Europie. Jest dla nas ważne, abyśmy służyli konsumentom i pomagali im znaleźć to, co najlepsze w C&A, zwłaszcza gdy ich podróż zaczyna się od Amazon Fashion – powiedział Joris van Rooy, Chief Digital Officer w C&A Europe.

Kategoria mody rośnie na Amazonie

Moda to kluczowy obszar wzrostu dla Amazona. Platforma Amazon Fashion ma być punktem kompleksowej sprzedaży odzieży, butów, biżuterii, zegarków, torebek  od uznanych i wschodzących marek, na każdą kieszeń. Członkowie Prime mogą skorzystać z ekskluzywnej usługi „Wypróbuj przed zakupem”. Amazon niedawno otworzył  także stacjonarne sklepy odzieżowe.

 

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum