Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Carrefour podpisał porozumienie z chińskim Tencent

Carrefour podpisał z firmą Tencent wstępne porozumienie dotyczące strategicznej współpracy biznesowej w Chinach, w celu połączenia długoletniej wiedzy handlowej Carrefour i doświadczenia cyfrowego i innowacyjności Tencenta.
Reklama

- Dzięki temu partnerstwu Carrefour poprawi widoczność w Internecie, zwiększy ruch w sieciach offline i sklepach internetowych oraz skorzysta z zaawansowanej wiedzy cyfrowej i technologicznej firmy Tencent w celu opracowania nowych inicjatyw w zakresie inteligentnego handlu detalicznego - głosi komunikat Carrefoura.

Tencent będzie dalej rozwijał usługi detaliczne oferowane na platformach społecznościowych i promował korzystanie z Weixin, jak również Weixin Pay, cloud computing i innych usług w ekosystemie Carrefour.

Planowany zakres współpracy obejmuje kluczowe obszary partnerstwa, takie jak współpraca w zakresie danych, inteligentnego handlu detalicznego, płatności mobilnych, doświadczenia w sklepie oraz analiza danych w celu zwiększenia ruchu klientów w Carrefour w Chinach.

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum