Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Carrefour porozumiał się z pocztą francuską by rozwijać usługę dostawy do domu

Grupa Carrefour i poczta francuska La Poste podpisały umowę o partnerstwie w celu przyspieszenia rozwoju usług związanych z dostawą do domu. Plan zakłada, że usługa Carrefour Livraison Express, obecna już w pięciu miastach we Francji, do końca tego roku zostanie rozszerzona o kolejnych 10 miast.
Reklama

Partnerstwo jest częścią planu "Carrefour 2022", przedstawionego w ubiegłym tygodniu przez Alexandre Bomparda, prezesa i dyrektora generalnego grupy Carrefour.

Jak podaje Carrefour, po udanym wprowadzeniu na rynek w Paryżu i jego bezpośrednim otoczeniu, a następnie w Lyonie, Bordeaux, Tuluzie i Montpellier, usługa Carrefour Livraison Express zostanie wdrożona w 10 nowych miastach: Clermont-Ferrand, Dijon, Grenoble, Lille, Nancy, Nantes, Nicea, Reims, Rennes i Strasburgu.

- Usługa jednogodzinnej dostawy została uruchomiona w 2016 r. przez Stuart, spółkę zależną grupy La Poste specjalizującą się w ekspresowych dostawach miejskich – informuje Carrefour.

Po udanej współpracy przy Carrefour Livraison Express, obie grupy zdecydowały się na uruchomienie w tym roku nowej usługi dostawy z Drive Carrefour (hipermarkety i supermarkety). Usługa ta będzie testowana w 2018 r. w dwóch pilotażowych miastach. Dostawa będzie również obsługiwana przez Stuart. 

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum