Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Carrefour w Belgii dostarczy zakupy w pół godziny dzięki współpracy z Deliveroo

Klienci sieci Carrefour w Belgii zyskali możliwość zamówienia jedzenia i napojów w zaledwie 30 minut, składając zamówienie za pośrednictwem aplikacji dostawy Deliveroo. Początkowo usługa będzie dostępna w Brukseli, Liège, Antwerpii i Gandawie, jednak fiemy mają nadzieję na szybkie rozszerzenie usługi na inne miasta.
Reklama

Łącznie klientom Deliveroo trafi 1193 produkty ze sklepów Carrefour, w szczególności dania gotowe, owoce, warzywa, mięso, mleko, przekąski, ale także środki czystości, piwo i inne napoje. Zamówienia będzie można składać w każdy dzień tygodnia do godziny 19:30, 7 dni w tygodniu.

Oprócz trybu dostawy, oferowana będzie również opcja odbioru na wynos: to praktyczne i szybkie rozwiązanie umożliwia zamówienie w aplikacji i odbiór artykułów spożywczych w sklepie 10 minut później, bez ponoszenia kosztów dostawy.

Firma Deliveroo, która współpracuje z 3000 restauracji i 3000 kurierów w Belgii, w ciągu ostatnich kilku miesięcy odnotowała szybki wzrost i ekspansję dostaw i chce wykorzystać tę dynamikę. Poza granicami Belgii Deliveroo ma już doświadczenie z dużymi sieciami, takimi jak Monoprix i Picard we Francji, Carrefour i Fresco we Włoszech.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum