Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Castorama chce zwiększyć sprzedaż poprzez własny marketplace

Castorama zapowiada inwestycje w rozwój sieci i wzmacnianie swojej pozycji na rynku. Firma stawia również na wzrost sprzedaży e-commerce poprzez uruchomienie pierwszej w Polsce specjalistycznej platformy Marketplace w branży DIY, dzięki której zewnętrzni partnerzy będą mogli oferować swoje produkty bezpośrednio klientom Castorama.pl.
Reklama

– Dobre relacje z naszymi dostawcami to nasz priorytet. Chcemy być transparentni w naszych działaniach, dlatego podzieliliśmy się z nimi naszymi planami na najbliższe lata – powiedział Robert Wicha, dyrektor handlowy w Castorama Polska podczas konferencji zorganizowanej dla dostawców sieci.

 

Konferencja Castoramy dla dostawców, fot. mat. pras.
Konferencja Castoramy dla dostawców, fot. mat. pras.

Castorama zorganizowała konferencje dla dostawców, fot. mat. pras.
Castorama zorganizowała konferencje dla dostawców, fot. mat. pras.

Castorama Liderem na rynku DIY

Castorama Polska Sp. z o.o. jest liderem w kategorii polepszania warunków mieszkaniowych w Polsce. Firma uruchomiła swój pierwszy sklep w 1997 roku. Obecnie prowadzi sprzedaż w 97 sklepach w różnych częściach kraju i zapewnia dostęp do oferty on-line. Spółka zatrudnia około 13 tys. pracowników. Castorama Polska Sp. z o.o. jest częścią Kingfisher plc, międzynarodowej spółki posiadającej ponad 1470 sklepów w 8 krajach Europy.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum