Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

CCC rusza z weekendowymi dostawami paczek

Grupa CCC we współpracy z InPost uruchomiła usługę „Paczka w Weekend” umożliwiającą klientom dostawę do paczkomatu w sobotę, a także w niedzielę. Usługa jest dostępna od początku lipca 2020.
Reklama

\

Dzięki usłudze Paczka w Weekend klienci sklepu internetowego ccc.eu, którzy złożą zamówienie w końcówce tygodnia (od czwartku wieczorem do soboty rano) mogą liczyć na sprawną dostawę do jednego z 7 000 paczkomatów w Polsce w ten sam weekend. Klienci, którzy złożą zamówienie w sobotę rano do 12.30, będą mogli założyć nową parę butów od CCC w niedzielę.
- Konsumenci są zainteresowani szybką dostawą zamówień, a ponad połowa Polaków chce powrotu niedziel handlowych. Wcześniej rozwiązanie było dostępne dla klientów sklepu eobuwie.pl, należącego do Grupy CCC. Usługa dostępna jest od trzech weekendów - w tym okresie jej udział w ogólnej liczbie zleceń prawie do 1/4 - mówi Jakub Jasiński, dyrektor ds. Rozwoju Omnichannel CCC.
Oprócz sklepu internetowego ccc.eu klienci mogą także dokonywać zamówień z opcją Paczka w Weekend przy użyciu aplikacji mobilnej CCC. Łącznie kanał mobilny (strona ccc.eu i aplikacja) odpowiada za 75-80% ruchu w serwisach CCC.
Na koniec czerwca 2020 roku Grupa CCC była obecna w 29 krajach – w 23 poprzez sklepy stacjonarne, a w 17 poprzez kanał online. Grupa posiada łącznie ponad 60 platform online w całej Europie: poprzez domeny eobuwie.pl, ccc.eu, MODIVO, DeeZee oraz Gino Rossi. W 2019 roku klienci CCC nabyli we wszystkich kanałach sprzedaży ponad 52 mln par obuwia.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum