Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Datki na cele dobroczynne w e-sklepach obsługiwanych przez Przelewy24

Donateo pojawi się na formatce płatniczej Przelewy24, która widoczna jest na etapie realizowania płatności w tysiącach e-sklepów. Fintechowy projekt autorstwa BetterPOS promuje ideę mikrodonacji w formie drobnych, ale częstych wpłat dla pozarządowych organizacji dobroczynnych.
Reklama

Dzięki niedawno podpisanej umowie z operatorem płatności Przelewy24, opcja przekazania mikrodatku pojawi się we wszystkich obsługiwanych przez niego witrynach e-commerce.

Donateo i Przelewy24

Właściciele platform e-commerce będą mieli możliwość dodania aplikacji Donateo do formatki płatności serwisu Przelewy24. Dzięki temu, mogą rozszerzyć swoje portfolio działań realizowanych w ramach CSR (Corporate Social Responsibilty). Elastyczna pozostaje także wysokość datków, która może wynosić ułamek sumy koszyka, stałą, drobną wpłatę lub propozycję określoną na podstawie ścieżki zakupowej konsumenta.
 
Wśród wielu organizacji partnerskich Donateo są m.in. Polska Akcja Humanitarna, Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce czy Polska Federacja Banków Żywności. Środki przekazane podczas zakupów online trafiają bezpośrednio na konto wspartej fundacji, co odzwierciedla wyciąg z konta bankowego darczyńcy.

Donateo w sieciach stacjonarnych

Dotychczas, wpłaty za pośrednictwem Donateo można było dokonać za pomocą stacjonarnych datkomatów Donateo w jednym z 500 punktów partnerskich. Można je znaleźć między innymi w centrach handlowych M1, sieci Telakces.com, sieci sklepów Społem czy kawiarniach ETNO Cafe. Działają także wirtualne skarbonki. Już niebawem opcja wspierania przez Donateo pojawi się na istniejących już terminalach płatniczych w najpopularniejszych sieciach, m. in. spożywczych.

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum