Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Doppelherz uruchamia własny e-sklep. Oferuje rabaty

Doppelherz otworzył własny sklep internetowy. Możliwość zakupu dedykowanych produktów, których nie ma w innych miejscach.
Reklama

Z okazji uruchomienia nowej platformy, producent preparatów leczniczych oraz suplementów przygotował dla swoich klientów promocje.

Na nowej platformie znajduje się pełen asortyment suplementów diety i wyrobów medycznych marki Doppelherz – łącznie 59 różnych produktów. Oferta ta będzie systematycznie poszerzana wraz z wprowadzaniem na polski rynek nowości. Klienci sklepu internetowego Doppelherz mogą również liczyć na możliwość zakupu dedykowanych im produktów, których nie znajdziemy w innych miejscach.

Wszystkie osoby, które dokonają rejestracji i zrobią zakupy na sklep.doppelherz.pl, otrzymają punkty w ramach klubu Doppelherz. Zasada ich przyznawania jest prosta – 1 zł to jeden punkt w programie, a uzbierana w ten sposób pula sumuje się w rabat. Punkty można także zbierać dzięki zapisaniu się do newslettera. Z okazji uruchomienia platformy, na wszystkich klientów czeka rabat o wysokości 5% na zamówienia z kodem „DWA SERCA!”. Powyżej 200 zł przysługuje również darmowa dostawa.

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum