Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

E.Leclerc Ursynów ruszył ze sklepem winiarskim online

Ursynowski hipermarket E.Leclerc uruchomił usługę Click&Collect w swoim sklepie z winami La Cave. W ramach nowej platformy zakupowej, klienci mogą zamówić wybrane przez siebie produkty oraz odebrać je w stacjonarnej siedzibie.
Reklama

Oferta dostępna na platformie lacave.com.pl zawiera już ponad 2 tysiące pozycji, a docelowo za kilka tygodni będzie obejmowała ponad 3 tysiące produktów, czyli wszystkie, które są obecnie dostępne w sklepie stacjonarnym. Klienci mogą skorzystać między innymi z wyboru win musujących, wzmacnianych oraz alkoholi mocnych. Platforma zawiera szereg filtrów ułatwiających zakupy, takich jak kolor wina, smak, kraj oraz region produkcji, a także szczep.

Usługa jest dostępna w systemie Click&Collect. Po rejestracji na platformie lacave.com.pl klienci składają zamówienia, a następnie odbierają je w wyznaczonym punkcie sklepu E.Leclerc Ursynów. Czas na odbiór zakupów wynosi 7 dni. Wszystkie ceny produktów są zgodne z cennikiem w sklepie stacjonarnym.

– Nasz hipermarket posiada szeroki wybór win i innych alkoholi. Dzięki nowej usłudze klienci mają nieograniczony czas na zapoznanie się z asortymentem na stronie. Mogą także skorzystać z intuicyjnego systemu zamówień i rezerwacji. Jest to dobre rozwiązanie szczególnie dla osób ceniących sobie wygodę i oszczędność czasu­ – mówi Yann Bareil, dyrektor E.Leclerc Warszawa Ursynów.

 

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum