Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Everli chce zarabiać na abonamentach

Everli, platforma do robienia zakupów spożywczych online, stawia na długotrwałe relacje z klientami. Firma chwali się, że znacząca grupa użytkowników aplikacji to osoby, które wykorzystują ją do regularnych dużych zakupów dla całej rodziny.
Reklama

Roczny abonament Plus w nowej cenie

Klientom, którzy regularnie korzystają z aplikacji lub strony internetowej, Everli oferuje abonamentowy model płatności. Specjalny, roczny abonament Everli Plus gwarantuje, że dostawa zakupów powyżej 100 zł jest całkowicie bezpłatna. 

Everli obniża o ponad 40 proc. cenę rocznego abonamentu

Teraz Everli obniża cenę rocznego abonamentu Plus z 250 na 144 złotych. W ten sposób miesięczny koszt abonamentu wynosi 12 złotych. Klientów z Plusem nie obowiązuje również dopłata za ekspresową dostawę. Dla osób, które robią zakupy przynajmniej dwa razy w miesiącu oznacza to zdecydowane oszczędności. Koszt standardowej dostawy w Everli wynosi 9,90zł. 

Roczną subskrypcję Everli Plus można przetestować za darmo. Okres próbny został wydłużony aż do 30 dni. Abonament występuje również w wersji miesięcznej, a jego koszt to 25z ł. Obniżka nie dotyczy jedynie nowych klientów. Dotychczasowi abonenci Plusa zapłacą mniej wraz z nowym okresem rozliczeniowym. 


Everli to platforma służąca do zakupów spożywczych online. Usługa jest już dostępna w 47 miastach Polski i zasięgiem obejmuje ponad 11 milionów osób.

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum