Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Everli rozpoczyna współpracę z siecią b1

Platforma zakupowa Everli, która łączy działanie aplikacji i strony internetowej i  umożliwia zrobienie zakupów bez wychodzenia z domu, poszerza grono partnerów, o sieć sklepów wielkopowierzchniowych bi1. Z aplikacji korzysta ok.10 milionów Polaków w 34 miastach w Polsce.
Reklama

 Dotychczasowymi partnerami marki w Polsce są Kaufland, Carrefour, Auchan, SPAR i Pora na Pola, których produkty są dostępne w Everli w cenach identycznych do tych, które są widoczne na półkach. W ofercie znajdują się również produkty ze sklepów Lidl, Biedronka oraz E.Leclerc.
W minionym roku marka rozszerzyła swoją ofertę na mniejsze miasta do 100 tys. mieszkańców. 

Sklepy bi1, oprócz szerokiej oferty produktów spożywczych i przemysłowych, wyróżnia bogaty asortyment artykułów z segmentu zdrowej żywności (w tym ponad 500 artykułów bio do 5 złotych). Wszystkie sklepy bi1 mają certyfikat rolnictwa ekologicznego – BIO. Klienci sieci mają też możliwość zakupu wypiekanego na miejscu pieczywa bez konserwantów, własnej produkcji kiełbas z naturalnymi przyprawami i świeżo uwędzonych ryb.

Współpraca z platformą oznacza dla bi1, że mieszkańcy Białegostoku, Bielska-Białej, Czeladzi, Rzeszowa i Szczecina mogą zamawiać produkty przez aplikację i stronę internetową z dowozem do domu, tego samego dnia, na określoną godzinę. Zakupy pod wskazany adres dostarcza Szoper, który odpowiedzialny jest także za zrobienie zakupów w sklepie zgodnie z życzeniami klienta.

Do bi1 należy osiem sklepów wielkopowierzchniowych, zlokalizowanych w Białymstoku, Bielsku-Białej, Czeladzi, Ełku, Legnicy, Rzeszowie, Szczecinie i Wałbrzychu. Właścicielem bi1 jest Grupa Schiever, która na rynku francuskim jest obecna od 150 lat, a od 20 lat działa w Polsce.

Carrefour i Everli także we Francji

W ostatnim czasie informowaliśmy, że po Polsce i Włoszech, Everli i Carrefour będą współpracować także we Francji. Sieć jest pierwszym krajowym detalistą, który dołączył do platformy Everli we Francji. Usługa jest już dostępna w Bordeaux, Grenoble, Lille, Lyonie, Montpellier, Nantes, Nicei, Rennes, Strasburgu i Tuluzie, a w przyszłym roku pojawi się w kolejnych miastach.

 Carrefour i Everli zaoferują konsumentom wybór spośród 20 000 produktów, w tym wielu świeżych artykułów , takich jak chleb, mięso, ryby i ser. W Lyonie i Paryżu Carrefour wcześniej uruchomił własną usługę zakupów osobistych, Ok Market!. Usługa działa od września.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum