Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Frisco.pl o zakazie handlu w niedziele: Będziemy musieli zweryfikować jak ustawa wpłynie na naszych dostawców

- Przepisy ustawy o zakazie handlu w niedziele mogą w pewnym stopniu wpłynąć na rynek e-grocery, ale o tym, w jaki sposób, przekonamy się zapewne w nadchodzących miesiącach. Istnieje oczywiście szansa, że e-sklepy spożywcze będą w tym wypadku stanowić alternatywę dla niedzielnych zakupów w hipermarketach. W przypadku Frisco.pl sprzedaż powinna funkcjonować tak, jak w obecnym modelu, jednak będziemy musieli zweryfikować to, jak ustawa wpłynie na pracę naszych dostawców - mówi Tomasz Dębowski, dyrektor marketingu Frisco.pl.
Reklama

- Chcemy odpowiadać na potrzeby klientów i jeśli przepisy prawa na to pozwolą, oczywiście będziemy kontynuować sprzedaż w tym dniu. Możliwość dostawy w niedziele została wprowadzona we Frisco.pl stosunkowo niedawno, na ten moment nie stanowi ona dla nas kluczowego źródła sprzedaży, a jest po prostu dodatkowym udogodnieniem dla naszych klientów - dodaje Tomasz Dębowski.

Czytaj także: Zakaz handlu w niedzielę szansą dla e-commerce. Zagrożeniem automatyzacja zakupów

Eksperci przewidują, że rezultatem zniesienia handlu w niedziele będzie przeniesienie go do internetu. Tak stało się na Węgrzech po zamknięciu w niedziele tradycyjnych placówek.

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum