Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

fyrtel.market z dostawami zakupów z lokalnych sklepów także w Warszawie i Berlinie

Aplikacja fyrtel.market od 2020 roku działa w Poznaniu i Wrocławiu, a niedawno wystartowała także w Warszawie. Jeszcze w tym roku Fyrtel pojawi się również w Berlinie. Firma startuje z kampanią #dasierowerem, promującą zrównoważone dostawy kurierskie. Akcji towarzyszy wyprawa jednego z kurierów z Poznania do Berlina, który całą trasę pokona na rowerze dostawczym cargo.
Reklama

Fyrtl ponad 80% zamówień firma dostarcza rowerami. W mieście są one bardziej efektywne niż dostawy samochodem aż o 34%. Jeden rower cargo może przewieźć 100 kg produktów, średnio w Fyrtlu jednym transportem kurier wiezie aż 28 zamówień.

Fyrtel to aplikacja zrzeszająca wyłącznie lokalne, niezależne sklepy z branży spożywczej: rzemieślnicze piekarnie, rodzinne warzywniaki, małe palarnie kaw, delikatesy i wiele innych małych biznesów, które skupiają się na sprzedaży wysokiej jakości produktów.

Założycielami Fyrtla są Paweł Głogowski i Michał Logwiniuk. W 2021 roku fyrtel.market wygenerował dla lokalnych sklepów ponad 1 milion złotych obrotów, dostarczając prawie 30 tysięcy zamówień.

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum