Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Glovo rozszerza ofertę e-retail. Dostarczy kosmetyki od Fale Loki Koki

Użytkownicy Glovo uzyskali dostęp do kilkuset profesjonalnych produktów kosmetycznych z sieci Fale Loki Koki. Oferta będzie dostępna w 30 miastach w Polsce. Glovo będzie aktualnie jedyną platformą w kraju, która umożliwia zamawianie produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych oferowanych przez Fale Loki Koki, prosto do domów użytkowników w zaledwie kilkadziesiąt minut.
Reklama
  • Glovo jest pierwszą platformą w Polsce, która dostarczy kosmetyki oferowane przez Fale Loki Koki do domów użytkowników w zaledwie kilkadziesiąt minut
  • Podczas pandemii 25% konsumentów zaczęło kupować kosmetyki w internecie i ponad 50% zamierza te wydatki utrzymać
  • Użytkownicy Glovo będą mogli skorzystać z oferty 400 produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych dostępnych w 30 miastach w Polsce
  • Platformy e-grocery, kojarzone dotychczas z dostarczaniem żywności pod wskazany adres, wchodzą w nowe segmenty rynku

Glovo stale rozszerza ofertę e-retail

Wizją Glovo jest zapewnienie mieszkańcom miast wszystkiego czego potrzebują w szybki i łatwy sposób. Oprócz dań z restauracji, użytkownicy aplikacji mogą również zamówić zakupy spożywcze, z opcją dostawy nawet w 20 minut. Do tego dochodzą usługi kwiaciarni, piekarni, cukierni czy lodziarni. Niedawno firma ogłosiła także rozszerzenie współpracy z Papiernik by Empik.
– Branża beauty to dla Glovo kolejny krok w rozwoju naszej oferty. Z pewnością drzemie w niej olbrzymi potencjał - konsumenci doceniają wygodę zamówień oraz szybkość dostawy – dodaje Beata Wronowska.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum