Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Go Sport sprzedaje przez własny sklep internetowy

Go Sport uruchomił własny sklep internetowy. Przeglądając katalog i porady dostępne na blogu, użytkownicy będą mieli teraz szansę dokonać wyboru spośród tysiąca markowych produktów dostępnych „od ręki”.
Reklama

Dotychczas klienci mogli kupić produkty online w oficjalnym sklepie Go Sport w serwisie Allegro. Teraz ruszamy z własnym sklepem internetowym, w którym na początek zaoferujemy 1 000 markowych produktów. Po kwartale planujemy zwiększyć asortyment 10-krotnie, do 10 000 produktów – mówi Sebastien Jedrej, dyrektor generalny Go Sport.

 

- Kierując się wynikami badań rynkowych oraz opiniami naszych klientów, postawiliśmy na logistykę. Atutem zakupów w sklepie internetowym Go Sport jest czas doręczenia zamówienia. Czas ten nie powinien przekroczyć 2 dni. Możemy spełnić warunki sprawnej dostawy, ponieważ towar widoczny w e-sklepie jest dostępny w naszym magazynie, skąd wysyłamy go bezpośrednio – podkreśla Marek Dorsz.

Do obsługi zostali dobrani sprawdzeni partnerzy - przesyłki dostarcza DHL, a operatorem płatności jest PayU. Dostawy będą realizowane pod wskazany przez klienta adres – domowy lub do pracy, ale odbiór będzie też możliwy w punkcie DHL. Firma ma w Polsce 6 000 punktów odbioru, a 95 proc. z nich jest czynne 7 dni w tygodniu do godziny 21.00, co także ma znaczenie dla kupujących.

W internetowym sklepie Go Sport będzie można zaopatrzyć się w sprzęt niezbędny  dla danej dziedziny sportu – m.in. biegania, pływania czy kolarstwa. Zgodnie z polityką cenową Grupy Go Sport, oddział polski oferuje markowe produkty w jednolitych cenach – niezależnie od lokalizacji sklepu. Dotyczy to również towarów objętych wyprzedażami sezonowymi.

W marcu firma wystartuje z ofertą rowerów i akcesoriów rowerowych. Rozpocznie się też sezon wyprzedaży sprzętu zimowego. Odbiorcy, którzy chcą  być na bieżąco informowani o ofercie, mogą zapisać się na newsletter dostępny na stronie internetowej.

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum