Reklama
Partnerzy portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Gomez rozpoczyna sprzedaż w Niemczech i we Włoszech

GOMEZ, multibrand z modą premium, kontynuuje ekspansję zagraniczną. Właśnie udostępnił swoją ofertę klientom w Niemczech i we Włoszech na dedykowanych platformach sprzedażowych: gomez.com.de oraz gomez.moda. Tym samym liczba rynków, na których marka prowadzi sprzedaż, wrosła do 12.
Reklama

- Mimo wielu utrudnień w handlu powodowanych najpierw przez pandemię koronawirusa, a obecnie przez konflikt na Wschodzie Europy, inaugurujemy naszą działalność w kolejnych krajach. To ważny krok dla marki. Niemcy i Włochy to wymagające rynki, ale - wykorzystując 18-letnie doświadczenie w branży - przygotowaliśmy dla naszych nowych klientów kompleksową ofertę – mówi Michał Dobicki, prezes zarządu GOMEZ.

Gomez na nowych rynkach

Dla konsumentów przygotowano dedykowane domeny online. Niemieccy klienci będą mogli robić zakupy na gomez.com.de, a włoscy na gomez.moda. Komunikacja z klientem będzie prowadzona w języku narodowym danego kraju. Marka oferuje także wygodne formy płatności, a dostawy realizuje
z własnego Centrum Dystrybucyjnego.

- Dobrze poznaliśmy specyfikę tych rynków i zachowań konsumenckich. Klienci oczekują najnowszych trendów, nowatorskiego designu i modowych inspiracji. I właśnie to znajdą w naszej ofercie. W jednym miejscu dajemy im dostęp do tysięcy wyselekcjonowanych produktów od ponad 150 marek – dodaje Michał Dobicki.

Gomez już na 12 rynkach

Obecnie oferta GOMEZ dostępna jest już w 12 krajach europejskich - w Polsce, Bułgarii, Czechach, Chorwacji, Grecji, Rumunii, Słowenii, Niemczech, we Włoszech oraz na Litwie, Słowacji i Węgrzech. Ponadto na terenie Polski, w Poznaniu i Warszawie, marka prowadzi sprzedaż stacjonarną w salonach
zrealizowanych według własnego konceptu.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum