Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Graj o samochód – ruszyła 11.11 Mega Loteria Shopee

24 października na Shopee rozpoczęła się kolejna kampania sprzedażowa – 11.11 Mega Wyprzedaż, którą zapowiadają reklamy telewizyjne z melodią Kankana w tle. W ramach kampanii platforma przygotowała dla swoich użytkowników specjalne vouchery na 11 zł, cashback w postaci Monet Shopee do 111% wartości zakupu, a także zupełnie nową atrakcję – Mega Loterię, w której kupujący mogą grać o samochód oraz inne, atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Reklama

Od początku swojej obecności w Polsce Shopee oferuje nie tylko szeroki wybór produktów z różnych kategorii, ale również stara się angażować swoich użytkowników w działania w social mediach, czy oferować im dodatkową rozrywkę w postaci gier w aplikacji. Tym razem osoby korzystające z platformy mogą wziąć udział w 11.11 Mega Loterii, w której na laureatów czekają nagrody:

  •  1 samochód Opel Corsa
  •  5 telewizorów Samsung 55’
  •  5 smartphonów Samsung Galaxy A32

11.11 Mega Loteria wystartowała 1 listopada, a użytkownicy Shopee będą mogli uczestniczyć w niej do finału kampanii 11 listopada. Każdy ma codziennie jedną darmową szansę, aby odebrać los.

Aby wziąć udział w zabawie, należy w aplikacji Shopee wejść w grę 11.11 Mega Loteria i otworzyć tajemnicze pudełko, w którym znajduje się los na loterię. Unikalne numery kuponów są automatycznie przypisywane do użytkownika. Finał loterii, czyli losowanie zwycięzców, odbędzie się 17 listopada, natomiast rozdanie nagród zaplanowano na 1 grudnia.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum