Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

InPost Fresh otwiera się na kolejnych partnerów. Jakie pobiera prowizje?

InPost Fresh, to aplikacja pozwalająca na zrobienie zakupów za pomocą smartfona i dostawę do domu lub paczkomatu. Oferta produktowa jest oparta o asortyment hipermarketów Carrefour i Makro w zakładce „Zakupy w Twojej okolicy” oraz sklepów, specjalizujących się w sprzedaży produktów codziennych online, które znajdują się w specjalnej zakładce: „Zakupy w całej Polsce”. Wśród sklepów dostepnych na platformie jest m.in. Organic Market, zielonaesencja_pl, Miltex, zoo24, NoWays, Zooart, Bee_pl, BlissPoint czy Sklepy Cynamonowe.
Reklama

Klienci InPost Fresh mogą wybierać spośród tysięcy produktów z takich kategorii jak: artykuły spożywcze, dla dzieci, zwierząt, porządki, kosmetyki i higiena. Dostawa w ramach „Zakupów w całej Polsce” jest darmowa przy zamówieniu powyżej 40 zł. Dla wybranych produktów sprzedawcy udostępniają możliwość odbioru osobistego.

 

Gdzie działa InPost Fresh?

W zależności od kategorii, klienci mogą dokonywać zakupów tylko w niektórych miastach lub zamawiać dostawę do domu. Zakupy w Twoim mieście możemy składać na terenie: Warszawy, Łodzi, Krakowa, Katowic, Sosnowca, Mysłowic i Czeladzi. Usługa Zakupy w całej Polsce dostępna jest na terenie całego kraju. 

Ile kosztuje zamówienie na InPost Fresh?

Darmowa dostawa jest w przypadku zakupów powyżej 40 zł, bez względu na to, w jakim sklepie składamy zamówienie. Poniżej tej kwoty to sprzedawca decyduje o opłacie. Przesyłka może kosztować maksymalnie 11,99 zł przy wyborze kuriera lub maksymalnie 8,99 zł przy wyborze Paczkomatu.

 

Jakie prowizje pobiera InPost od sprzedawców?

Od sprzedawców InPost pobiera prowizję w wysokości od 4,5 proc. do 9 proc. Niższą prowizją objęte są kategorie produktów takich jak: produkty dla psów i kotów, warzywa i owoce, nabiał i jaja, mięso i wędliny, pieczywo, kawa i herbata oraz napary, mleko modyfikowane i jedzenie dla dzieci. Pozostałe kategorie objęte są 9 proc. prowizją.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (8)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum