Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

InPost ma 100 Paczkomat®ów w sklepach alkoholowych

Grupa InPost uruchomiła już 100 urządzeń Paczkomat® w sklepach Duży Ben, należących do Grupy Eurocash. Są to maszyny typu InDoor, umieszczane wewnątrz sklepu. Do końca roku Paczkomat® będzie dostępny w każdej lokalizacji sieci Duży Ben – czyli nawet w 430 sklepach.
Reklama

– Już blisko 100 tysięcy klientów odwiedziło sklep Duży Ben w celu odbioru przesyłki z urządzenia Paczkomat® – co pokazuje wyjątkową synergię handlu z usługami InPost. Planujemy wspólne promocje dla klientów sklepów Duży Ben oraz dalszą wspólną ekspansję. Już teraz w sklepach Grupy Eurocash znajduje się prawie 2 000 maszyn Paczkomat®. Nasza współpraca obejmuje także rozwój systemu punktów odbioru i nadań (PUDO). Już teraz mamy 350 aktywnych punktów PUDO, które obsłużyły ponad 150 tys. przesyłek, także w sklepach Duży Ben – mówi Waldemar Brzoska, dyrektor działu ekspansji i rozstawień InPost.

 

 

Sklepy Duży Ben znajdują się na terenie całej Polski, co pozwala na łatwy odbiór i nadawanie przesyłek w urządzeniach Paczkomat® w dogodnym momencie.

Ciągła ekspansja Paczkomatów InPost

InPost konsekwentnie realizuje strategię rozbudowy swojej europejskiej sieci urządzeń Paczkomat®. Do niedawno rozstawionej maszyny nr 5000 w Wielkiej Brytanii, dołączył Paczkomat® nr 3000 we Francji. InPost wykorzystuje opracowany w Polsce, zaawansowany i unikatowy system logistyczny, z powodzeniem implementując go na europejskich rynkach. W całej Europie InPost koncentruje się nie tylko na dużych miastach, ale także – tak jak w Polsce – na mniejszych miejscowościach.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (4)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum