Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

InPost wynajmuje więcej powierzchni w kompleksie P3 Piotrków

P3, długoterminowy właściciel i deweloper magazynów, podpisał z firmą InPost umowę na wynajem 10.882 mkw. w parku P3 Piotrków. Na powierzchni magazynowo - biurowej prowadzone będą procesy logistyczne w ramach usługi oferowanej przez operatora firmom z branży e-commerce – InPost Fulfillment.
Reklama

To już kolejna powierzchnia, którą InPost przeznaczy do obsługi klientów zajmujących się handlem on-line. Zaledwie kilka miesięcy temu, również na ten cel, operator wynajął 6.153 mkw. w innym magazynie na terenie parku P3 Piotrków. Łącznie z główną sortownią firma zajmuje w Piotrkowie już ponad 35.000 mkw.

Bartłomiej Hofman, Managing Director P3 Logistic Parks w Polsce mówi: „InPost to jeden z najemców, który działa w parku P3 Piotrków niemal od początku jego istnienia. Zawsze staramy się, aby klienci mogli się rozwijać w naszych obiektach, niezależnie od zmian rynkowych oraz tego jak bardzo i jak szybko zmienia się skala ich działalności. Kolejne podpisywane umowy są dla nas potwierdzeniem, że udaje nam się sprostać wyznaczonym celom.”

InPost Fulfillment to usługa kompleksowej obsługi procesów magazynowych na potrzeby rynku B2B e-commerce. W jej ramach przedsiębiorca może skorzystać m.in.: z przestrzeni magazynowej InPost, zautomatyzowanego procesu przetwarzania zamówień oraz ich finalnego kompletowania i nadawania. Dzięki temu, że obiekty dedykowane usłudze fulfillment znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie głównej sortowni operatora zlokalizowanej także w parku P3 Piotrków, czas wysyłki jest skrócony do minimum.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum