Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Inter Cars uruchamia marketplace z nowymi i używanymi częściami do aut

Platforma e-commerce otwiera przed warsztatami nowe możliwości współpracy. Pierwszą firmą w kraju, która będzie dostarczać produkty za pomocą tego kanału jest firma Ambit z okolic Białegostoku.
Reklama

Platforma przed debiutem w Polsce obecna była testowana na Litwie i w Bułgarii. Celem tego przedsięwzięcia jest poszerzenie portfolio produktów dla klientów i dostarczenie do warsztatów części oraz elementów, do których dostęp był utrudniony lub ograniczony. 

Firma Ambit jako partner Inter Cars Marketplace dostarczy produkty pochodzące z demontażu. W kolejnych miesiącach dołączą do nich kolejne indeksy – zarówno używane i w pełni sprawne, jak również nowe, które wcześniej nie były dostępne w asortymencie Inter Cars.

– Nowa platforma Inter Cars Marketplace będzie zawierać szeroką gamę produktów. Części używane są tylko jednym z jej elementów. Wprowadzamy je, gdyż wiemy, że mają one swoje miejsce na motoryzacyjnym rynku posprzedażowym. Istnieje wiele przykładów, w których są one jedynym możliwym do zastosowania rozwiązaniem technicznym w przypadku naprawy lub modernizacji pojazdu. Umożliwiają też warsztatom oferowanie klientom większej liczby kosztowych alternatyw napraw – mówi Momchil Kovachev, Chief Digital Officer w Inter Cars SA, odpowiedzialny za rozwój projektu.

Inter Cars Marketplace będzie dostępny dla klientów Inter Cars wkrótce za pośrednictwem Inter Cars e-Catalog.

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum