Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Internetowy sklep zoologiczny Fera powiększył powierzchnię magazynową

Prowadząca internetowy sklep zoologiczny spółka Fera przedłużyła umowę i wynajęła dodatkową powierzchnię magazynowo-biurową na terenie Prologis Park Wrocław. Po ekspansji firma zajmie 9100 mkw.
Reklama

E-sklep zoologiczny Fera zwiększył powierzchnię magazynową

– Okres pandemii COVID-19 przyczynił się do zmiany nawyków zakupowych konsumentów. Firma Fera zaobserwowała wzrost wolumenu sprzedaży, w rezultacie czego zdecydowała się zwiększyć wynajmowaną powierzchnię magazynową – powiedział Jakub Kurek, dyrektor działu powierzchni przemysłowych i magazynowych w Newmark Polska.

Prologis Park Wrocław - lokalizacja

Prologis Park Wrocław to park logistyczny o powierzchni ponad 170 000 mkw., położony w strefie przemysłowej na Bielanach Wrocławskich. Jego atutem jest lokalizacja, tuż przy Węźle Bielańskim autostrady A4 oraz drogach łączących Wrocław ze stolicami państw graniczących z Polską. Jest oddalony zaledwie 10 kilometrów od międzynarodowego lotniska Wrocław-Strachowice i 15 kilometrów od centrum Wrocławia.

Jak jest oferta e-sklepu Fera?

Należący do Fera sp. z o.o. internetowy sklep zoologiczny Fera.pl działa na polskim rynku od 2014 r. Jego asortyment to ponad 13 000 produktów dla zwierząt – karmy i przysmaki, legowiska, zabawki, transportery oraz akcesoria. Wszystkie oferowane artykuły pochodzą z polskiej dystrybucji.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum