Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Izabela Karolczyk-Szafrańska i Szymon Wałach dołączyli do zarządu Integer.pl

Zarząd Integer.pl - spółki zarządzającej działalnością Grupy InPost w Polsce – z dniem 1 lipca zyskuje wzmocnienie. Izabela Karolczyk-Szafrańska, jako Group Marketing Director będzie odpowiadać za międzynarodową strategię marketingową i rozwój marek w grupie InPost, a Szymon Wałach za obszar Digital & Strategy.
Reklama

- Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie. Zdajemy sobie sprawę ze skali wyzwań, zwłaszcza na nowych rynkach, jednak nie zamierzamy zwalniać. Dlatego zdecydowaliśmy się na rozszerzenie składu zarządu, aby objąć właściwym nadzorem nasze kluczowe operacje zarówno w Europie jak i w nowych obszarach biznesowych, gdzie nie jesteśmy jeszcze obecni. Jestem dumny, że w skład zarządu zostali powołani jedni z najlepszych managerów w Polsce w swoich dziedzinach – powiedział Rafał Brzoska, prezes zarządu Grupy.

Izabela Karolczyk-Szafrańska dołączyła do InPost w 2018 roku jako Dyrektor Marketingu i przez te lata miała okazję uczynić z InPost jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. Dzięki swojej determinacji, profesjonalizmowi oraz świetnym umiejętnościom liderskim zdobyła uznanie wewnątrz organizacji i została doceniona przez środowisko branżowe, będąc laureatką wielu nagród, w tym tytułu najlepszego Dyrektora Marketingu w Polsce.

Szymon Wałach jest związany z InPost od 4 kwietnia 2022 roku, zajmując dotychczas stanowisko Business Development Officer’a. Wcześniej, od 2010 roku był związany z PKO Bankiem Polskim, gdzie odpowiadał za obszar klienta indywidualnego, transformację digitalową, innowacje i strategię banku. Z sektorem bankowym związany od 2000 roku. Pracę rozpoczynał w Salomon Smith Barney. Następne doświadczenia zdobywał w The Boston Consulting Group oraz UniCredit/Pekao. Transformacja Cyfrowa PKO BP była wielokrotnie nagradzana w rankingach i badaniach, a Szymon za swoje dokonania był m.in. wyróżniony jako Digital Shaper oraz Ambasador Gospodarki Cyfrowej. W nowej roli Szymon Wałach będzie odpowiedzialny za strategię i rozwój między innymi nowych produktów digitalowych, budując pozycję InPost na rynku e-commerce jako głównego partnera wspierającego rozwój biznesów zarówno partnerów jak i klientów.

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum