Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Just Eat otwiera własny sklep spożywczy w Berlinie

Just Eat Takeaway.com uruchamia pilotażową operację dostawy artykułów spożywczych i dostaw żywności za pośrednictwem własnego sklepu w Berlinie. Ten program jest następstwem udanego wprowadzenia podobnego modelu w Kanadzie.
Reklama

Lieferando Express otworzono w Berlinie, gdzie Just Eat Takeaway.com zatrudnia kilka tysięcy kurierów w całym mieście. Wprowadzony program pilotażowy ma za zadanie rozszerzyć ofertę dostaw artykułów spożywczych na żądanie. Firma zakłada, że ​​czas dostawy będzie wynosił około 20 minut. Usługa jest początkowo dostępna w zasięgu 2 kilometrów od sklepu znajdującego się w Berlinie.

Współpracując bezpośrednio z wieloma lokalnymi dostawcami i firmami,  Express będzie oferować ponad 1000 produktów: od świeżych owoców i pieczywa po środki czystości i produkty dla dzieci. Ponieważ konsumenci coraz bardziej cenią sobie wydajność i wygodę w dostawie, produkty będą dostarczane do konsumentów natychmiast.

Ogłoszenie to jest następstwem globalnego zaangażowania Just Eat Takeaway.com w rozwój i rozbudowę swojej sieci dostaw. Obecnie firma obsługuje już około 25 000 sklepów na całym świecie.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum