Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kartony24.eu zwiększają zaplecze magazynowe

Wiodący dostawca opakowań wysyłkowych, firma Kartony24.eu – wynajęła około 5 tys. m2 powierzchni magazynowej w drugim etapie inwestycji LCube Logistic Park Rzeszów. Umowa została zawarta na pięć lat.
Reklama

LCube to deweloper, który realizuje strategię polegającą na budowie zróżnicowanego portfolio, które będzie się składało zarówno z mniejszych obiektów (około 10 tys. m2), poprzez średnie magazyny (50 tys. m2) po tradycyjne big boksy w parkach logistycznych (powyżej 100 tys. m2).

Kartony do paczkomatów 

Kartony24.eu to jeden z liderów zaopatrzenia rynku e-commerce w opakowania wysyłkowe. Posiada szeroką, stale dostępną ofertę kartonów i pudełek wysyłkowych oraz materiałów do pakowania. Zamówienia są realizowane do 24 godzin. Jedną z flagowych linii produktów są opakowania dedykowane do konkretnych rozwiązań firm kurierskich, jak np. paczkomaty. 

 - Wybierając lokalizacje na nasze inwestycje, staramy się podążać za potrzebami naszych partnerów i potencjalnych najemców. Rynek w Rzeszowie, nie jest może największy w Polsce, ale mamy na nim do czynienia z dużym popytem, dzięki czemu komercjalizacja naszych obiektów przebiega zgodnie z planem. Jesteśmy przekonani, że lokalizacja naszego projektu w Rzeszowie, zaledwie kilometr od międzynarodowego lotniska w Jesionce, oraz z bezpośrednim połączeniem z autostradą A4, umożliwi naszemu najemcy szybki rozwój biznesu.  – mówi Michał Stachura, członek zarządu, Head of Finance w LCube. 

LCube Logistic Park Rzeszów składa się z dwóch hal, które w sumie zaoferują najemcom około 25 000 mkw. nowoczesnej powierzchni logistycznej i biurowej. Pierwsza, mniejsza hala została oddana już do użytku. W drugim etapie inwestycji powstaje magazyn o powierzchni 18 800 mkw. oraz biura o powierzchni około 1 000 mkw. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum