Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kasia Tusk próbuje sił w re-commerce. Czy La Rondé odniesie sukces?

Katarzyna Tusk postanowiła poszerzyć swoje portfolio o sklep internetowy z odzieżą z drugiego obiegu. Sklep nosi nazwę La Rondé.
Reklama

Według ostatniego badania "Moda na second-handy” przeprowadzonego przez LESS GROUP, już blisko 70 proc. Polaków kupuje ubrania w sklepach typu second-hand. Na takie zakupy decyduje się coraz więcej młodych osób, a prawie połowa wszystkich respondentów kupuje odzież z drugiego obiegu już raz lub kilka razy w miesiącu.

Pierwsze kroki w tym biznesie postawiła właśnie Katarzyna Tusk, która niedawno uruchomiła sklep internetowy o nazwie La Rondé.

La Rondé – second hand dla wymagających

- Chociaż dziś umiejętność wyszukania perełek wśród używanej odzieży to zdecydowanie powód do dumy, wiele z nas wciąż ma opory. La Rondé chce zaprosić również te bardziej wymagające Klientki, które stawiają na zrównoważoną modę, ale trudno im znaleźć wartościowe ubrania z drugiego obiegu. Nie tylko ze względu na bariery związane z nieprzyjemnymi doświadczeniami w second-handach, ale również na brak pewności, czy dany zakup spełni ich oczekiwania. Ułatwiamy ten proces i oferujemy Wam skrupulatnie przygotowaną selekcję ubrań. Moda z drugiego obiegu może być piękna i użyteczna – misją La Rondé jest wyręczenie konsumentek z tego, co w zakupach ubrań używanych najbardziej uciążliwe. Dzięki temu projektowi nie musisz szukać, aby znaleźć - czytamy na modym blogu Katarzyna Tusk.

 

 

Naprawa ubrań w La Rondé

- Jeśli ubrania w La Rondé wymagają drobnych napraw – zajmujemy się tym. Przerabiamy rękawy, doszywamy guziki, naprawiamy podszewki. Ubrania są odpowiednio przygotowane, odświeżone i zapakowane, tak aby doświadczenie zakupowe było równie przyjemne, jak w najlepszych butikach - tłumaczy Katarzyna Tusk.

Ceny w La Rondé

W asortymencie La Rondé znajdziemy min. trencz Burberry – za 2399 zł, bluzkę Massimo Dutti za 219 zł. Przykładowe marki dostępne w esklepie to COS, Levi’s czy &Other Stories.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (2)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum