Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kaufland uruchamia swój e-sklep na Słowacji

Rynek internetowy Kaufland rozwija się poza granicami Niemiec. Od 15 lutego klienci na Słowacji mogą robić zakupy nie tylko w licznych oddziałach, ale także przez całą dobę na internetowym rynku. Słowacki rynek zaoferuje klientom szeroką gamę produktów ze świata produktów do życia, elektroniki, ogrodu i majsterkowania, kuchni i gospodarstwa domowego, niemowląt i dzieci, sportu i mody.
Reklama

- Dzięki Kaufland Global Marketplace oferujemy detalistom idealną infrastrukturę, dzięki której mogą szybko i łatwo sprzedawać swoje produkty w kilku krajach. W tym celu zapewniamy najnowszą technologię platformy i pomocne usługi. Słowacja jest idealnym krajem na początek. Właśnie tam Kaufland ma już ugruntowaną pozycję jednego z czołowych detalistów z 75 oddziałami, a teraz łączymy tę świadomość marki z cyfrowym biznesem online, mówi Gerald Schönbucher, dyrektor generalny Kaufland e-commerce.

 

Dzięki Kaufland Global Marketplace sprzedawcy internetowi mogą dotrzeć do dodatkowych grup docelowych i milionów nowych klientów za pośrednictwem kanałów sprzedaży w poszczególnych krajach. Dzięki jednej rejestracji możesz teraz nie tylko korzystać z niemieckiego rynku, ale jednocześnie sprzedawać na rynku Kaufland na Słowacji. Poza zapewnieniem infrastruktury Kaufland oferuje swoim detalistom inne usługi. Na przykład opcje reklamowe, przetwarzanie płatności w lokalnej walucie lub bezpłatne tłumaczenie danych produktu.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum