Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Komputronik wprowadza subskrypcję zamiast zakupu sprzętu elektronicznego

Do subskrybowania różnych ofert jesteśmy już przyzwyczajeni. W ten sposób korzystamy m.in. z muzyki, filmów czy seriali. Dzięki usłudze subskrypcji oferowanej przez Komputronik można płacić też za sprzęt elektroniczny. Stała opłata umożliwia korzystanie z różnych urządzeń i wymianę ich co roku na nowsze modele.
Reklama

Subskrypcja Komputronik skierowana jest przede wszystkim do osób, które zawsze chcą być na czasie z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi – informuje sklep internetowy. Dzięki tej usłudze co dwanaście miesięcy można wymieniać np. smartfon na nowy.

W ramach subskrypcji podczas trwania umowy płacimy za korzystanie ze sprzętu, zamiast uiszczać opłatę równą jego całkowitej wartości. Na przykład najnowszy iPhone 14 dostępny jest od 215 zł miesięcznie, podczas gdy jego rynkowa wartość zaczyna się od 5 199 zł. Po zakończeniu umowy można ponownie skorzystać z usługi subskrypcji i wziąć na kolejne dwanaście miesięcy nowszy model.

W ofercie subskrypcji są smartfony, laptopy, tablety, komputery stacjonarne i smartwatche. By z niej skorzystać, należy wypełnić specjalny formularz lub odwiedzić jeden z salonów Komputronika. Proces podpisywania umowy na subskrypcję sprzętu zajmuje ok. 15 minut. Zobowiązanie podpisywane jest na 12 miesięcy.

Korzyścią usługi subskrypcji jest ograniczenie powstawania elektrośmieci – zwraca uwagę Komputronik. Sprzęt, z którego przestaniemy korzystać, zostanie później odsprzedany w niższej cenie lub inni klienci będą mogli skorzystać z niego w ramach subskrypcji sprzętu.

Każde urządzenie w ramach subskrypcji jest objęte gwarancją producenta oraz posiada podstawowy pakiet ochronny SafeUp. Dodatkowo klienci mogą rozszerzyć swój pakiet do SafeUp+, który oferuje większe wsparcie.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (2)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum