Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kross Rental ma umowę z Ravapi na dostawę rowerów elektrycznych

KROSS Rental podpisał umowę z Ravapi – partnerem flotowym w branży food delivery. Spółka z grupy KROSS dostarczy 250 rowerów elektrycznych. PierwsZe z nich pojawiły się na ulicach kilku polskich miast: Łodzi, Warszawy, Krakowa, Poznania i Katowic.
Reklama

Umowę podpisano na 2 lata, a KROSS Rental planuje kolejne umowy z firmami oferującymi podobne usługi.

- Podpisując umowę z partnerem flotowym z branży food delivery – firmą Ravapi – KROSS Rental wchodzi na rynek, który rozwija się w Polsce bardzo dynamicznie – mówi Bartosz Widomski, prezes KROSS Rental.


Liczba firm, które decydują się na dostarczanie produktów z wykorzystaniem transportu rowerowego systematycznie rośnie. Eksperci z obszaru logistyki przewidują, że trend ograniczania transportu spalinowego na rzecz rowerów, w tym rowerów elektrycznych będzie się rozwijał bardzo dynamicznie w przypadku firm kurierskich, czy podmiotów zajmującymi się szybkimi dostawami zakupów.


KROSS Rental działa w całej Polsce, w przyszłości nie wyklucza także obecności na innych rynkach. Firma należy do marki KROSS, producenta rowerów, sprzętu i akcesoriów rowerowych.

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum