Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Księgarnia internetowa Livro.pl z pierwszym punktem odbioru zamówień

Księgarnia internetowa Livro.pl, lider w testach jakości obsługi klienta , otworzyła swój pierwszy punkt odbioru zamówień. Mieści się on w centrum Warszawy, w podziemnym pasażu handlowym przy Metrze Świętokrzyska. To kolejny krok w rozwoju księgarni oraz wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów.
Reklama

W swoim asortymencie Livro.pl posiada ponad 180 000 produktów. Od niedawna w ofercie księgarni dostępny jest również katalog muzyczny oraz filmowy, liczący ponad 20 000 pozycji.

Wszystkie te produkty można od teraz zamawiać do punktu odbioru, który znajduje się w Warszawie przy Metrze Świętokrzyska (lokal 1000D, linia M1). Taka forma dostawy jest bezpłatna. W najbliższym czasie będą powstawać kolejne tego rodzaju punkty, także w innych miastach.

– Bezpłatne punkty odbioru są doskonałym rozwiązaniem dla księgarni internetowych takich jak Livro.pl. Nie posiadamy bowiem salonów stacjonarnych, w których nasi klienci mogliby odbierać swoje zamówienia, a chcemy wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Wiemy, że jedną z nich jest możliwość bezpłatnej dostawy. Nasza decyzja o umiejscowieniu punktu właśnie w tym miejscu była spowodowana faktem, że stacja Metro Świętokrzyska M1 jest drugim najbardziej zatłoczonym przystankiem metra. Rocznie pojawia się tu ok. 13,2 mln pasażerów. Już pierwsze dni działalności punktu pokazały, że nasz wybór był trafny, a klienci bardzo pozytywnie oceniają lokalizację i sprawny sposób odbioru zamówień – powiedział Marek Kupka, dyrektor zarządzający Livro.pl.

Punkt odbioru Livro.pl jest otwarty w godzinach 10.00-18.00, ale planowane jest wydłużenie tego czasu, aby klienci mogli odbierać swoje zamówienia także znacznie wcześniej, na przykład w drodze do pracy.

Księgarnia internetowa Livro.pl działa od 2016 roku. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum