Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kurierzy Wolt dostarczą choinki i ozdoby

W grudniu, użytkownicy aplikacji Wolt, mogą zamawiać choinki i ozdoby z dostawą pod drzwi. W wyborze ozdób pomocny ma być - dostępny na platformie -  poradnik. W ostatnim Wolt nawiązał współpracę z podmiotami oferującymi wynajem e-rowerów i e-skuterów.
Reklama

Wolt uruchomił też usługę Prezentownik. Użytkownicy mogą wyszukać prezenty poprzez kategorie – dla dziecka, dla zwierzaka, dla niej, dla niego oraz dla każdego. Gama produktów obejmuje od kosmetyków i ubrań, po małe AGD i akcesoria kuchenne po vouchery usługowe. Dzięki partnerstwu, m.in. z Yope, Tefal, Local Heroes, Kubota czy też Galerią Bukowski, użytkownicy Wolt, będą mogli zamówić wskazane produkty kurierem.

 

Od grudnia, kurierzy, którzy obecnie współpracują z Wolt, jak i osoby zainteresowane taką współpracą, mogą wypożyczać e-pojazdy.

Kurier, który zdecyduje się na wynajem pojazdu elektrycznego zawiera umowę bezpośrednio z firmą współpracującą z Wolt. Kurierzy mogą liczyć na specjalne warunki cenowe, takie jak zniżki lub brak kaucji przy dłuższym wynajmie.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum