Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kurierzy z Żabka Jush dowiozą klientom alkohol do domu

Startup Lite e-commerce debiutuje z kolejnymi pomysłami, rozszerzając swoje portfolio o nowe produkty. Czy przyszedł czas na sprzedaż alkoholu?
Reklama

Od momentu startu Jush rozszerzyła swoje zasięgi o kolejne miejscowości. Szybkich zakupów dzięki Żabka Jush można dokonać już w Warszawie, Gdańsku, Piasecznie, Katowicach, Krakowie i Poznaniu. W każdej z tych lokalizacji twórcy startupu poszerzają obszar dostaw. Przyszedł czas na rozszerzenie sprzedażowego portfolio.

Oferta alkoholi w Żabka Jush

Od jakiegoś czasu użytkownicy aplikacji Jush! mogą przeglądać ofertę alkoholi. Wśród propozycji znajdują się piwa, wina oraz różne alkohole mocne. Jednak klienci nie mogą ich jeszcze zamówić. Na zacienionym portfolio widnieje napis: „Jush nadchodzą! Pracujemy nad dostępnością produktów!”

Dostępność alkoholi w ofercie e-grocery jest przełomem sprzedażowym, zwłaszcza, że Jush gwarantuje dostawę w przeciągu 20 min.

Jak zweryfikować wiek klienta w Internecie?

Jednak wprowadzenie sprzedaży alkoholu przez internet wiąże się z wieloma problemami prawnymi. Pytanie z którym muszą się zmierzyć właściciele startupu dotyczy kwestii weryfikacji wieku zamawiającego. Ponadto trzeba się zmierzyć z kwestią wieku samych kurierów, którzy niejednokrotnie są zatrudnieni jako młodociani.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum