Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Langowski Logistics z większym magazynem w Łodzi

Firma Langowski Logistics, specjalizująca się w spedycji i logistyce międzynarodowej, zwiększyła powierzchnię najmu w Central European Logistics Hub w Łodzi o 4500 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. Po ekspansji firma zajmuje ok. 8000 mkw.
Reklama

Spółka Langowski Logistics działa w branży TSL od 2004 roku. Specjalizuje się w spedycji i logistyce międzynarodowej, wykorzystując transport morski, kolejowy, lotniczy oraz drogowy. Ważną działalnością spółki są także usługi logistyki magazynowej, czyli zarówno składowanie krótko- i długoterminowe, konsolidacja, dekonsolidacja, przeładunki, jak i dystrybucja towarów z 5 nowoczesnych magazynów zlokalizowanych na terenie całej Polski. Ciągłość realizacji zleceń zapewnia zespół składający się z ponad 200 specjalistów. W negocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.

Central European Logistics Hub to tworzony przez Panattoni największy w Europie kompleks logistyczny, który napędza rozwój Nowej Dzielnicy Przemysłowej Łodzi. Planowana powierzchnia to ponad 700 000 mkw. powierzchni klasy A przystosowanej zarówno do magazynowania, jak i produkcji. I

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum