Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

LCube sprzedaje projekt magazynowy pod Szczecinem

LCube sfinalizował sprzedaż spółki będącej właścicielem działki wraz z projektem inwestycyjnym polegającym na budowie parku przemysłowo-logistycznego w Goleniowie pod Szczecinem. Nabywcą jest fundusz zarządzany przez IPOPEMA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
Reklama

Umowa o dalszej współpracy między inwestorem i deweloperem przewiduje, że LCube nadal będzie odpowiedzialny za realizację, oraz komercjalizację projektu. Według założonego harmonogramu, nowy magazyn zostanie dostarczony na rynek w pierwszym kwartale przyszłego roku.

 

Prace budowlane na terenie LCube Logistic Park Szczecin Goleniów rozpoczęły się już w połowie lipca. Nowa inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Łozienica, na terenie Goleniowskiego Parku Przemysłowego, w bezpośrednim sąsiedztwie dróg ekspresowych S3 oraz S6 i autostrady A6, wiodącej do Berlina. Znakomita lokalizacja parku umożliwi najemcom nie tylko szybką dystrybucję towarów na polski rynek, ale również do Skandynawii, Niemiec i dalej na Zachód.

Park w Goleniowie zaoferuje najemcom 11 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej oraz 1100 mkw. – biurowej. Cały projekt zostanie wybudowany w najwyższym standardzie odporności ogniowej, powyżej 4000 MJ. LCube Logistic Park Szczecin Goleniów został zaprojektowany zgodnie z kryteriami certyfikacji w systemie BREEAM na poziomie „very good”.

Inwestycje LCube

LCube, oprócz inwestycji w Goleniowie, realizuje aktualnie cztery inne projekty: LCube Logistic Park Poznań (275 tys. mkw.), LCube Logistic Park Rzeszów (25 800 mkw.), LCube Logistic Park Wrocław Dobrzykowice (prawie 60 tys. mkw.) oraz LCube Logistic Park Mszczonów (ok. 33 tys. mkw.).

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum