Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Łódź z usługą abonamentową Glovo Prime

Dzięki miesięcznemu abonamentowi Glovo Prime, użytkownicy aplikacji w Łodzi będą mogli korzystać z nielimitowanych, darmowych dostaw z restauracji, supermarketów oraz sklepów. Aktualnie Glovo współpracuje w tym mieście z ok. 1 300 partnerami.
Reklama

Glovo Prime startuje w Łodzi 

Usługa abonamentowa umożliwi użytkownikom aplikacji korzystanie z nielimitowanych, darmowych dostaw u wybranych partnerów, w tym wśród najpopularniejszych restauracji w mieście, takich jak Pasta GO!, Food Art - Street Food & Cocktail, Gorąca Kiełbasiarnia czy Hashtag Sushi Express. Dostępne będą także supermarkety, sklepy oferujące wyroby alkoholowe, w tym m.in. Alkofaza24h czy inne sklepy, takie jak Kwiaciarnia Flowers Time czy piekarnia Montag.

– W Glovo cały czas rozbudowujemy dostępne kategorie, dzięki czemu nasi użytkownicy mogą zamawiać m.in. kwiaty, kosmetyki, artykuły wyposażenia wnętrz czy wyroby cukiernicze. Dzięki Glovo Prime będą mogli cieszyć się ze swoich zakupów z dostawą za darmo. ​Po raz pierwszy uruchomiliśmy Glovo Prime w 2021 r., jednak potem musieliśmy zamrozić projekt na jakiś czas, aby lepiej dopasować go do potrzeb naszych partnerów i użytkowników. Teraz wznawiamy program - mówi Carlos Silvan, General Manager w Glovo Polska.

Koszt Glovo Prime to 14,99 zł miesięcznie a darmowa dostawa dotyczy zamówień o minimalnej wartości koszyka 35 zł, w przypadku restauracji i sklepów oraz 70 zł, w przypadku supermarketów. Sklepy dostępne w ramach Glovo Prime są oznaczone logotypem w aplikacji.

W całej Polsce Glovo pobrało już ponad 4 miliony osób. Aplikacja dociera już do ponad 50% populacji Polski oraz 80% mieszkańców polskich miast. Jednocześnie, już co czwarta restauracja w Polsce jest dostępna w Glovo.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum