Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

LTTM powiększa dział sprzedaży - to odpowiedź na rosnący rynek influencer marketingu

LTTM (LifeTube, Gameset, TalentMedia) powiększa swój dział sprzedaży. Do zespołu dołączyli: Hanna Przybylska, Katarzyna Radziejewska, Martyna Sikora i Dominika Malorna. W ramach wewnętrznego transferu do działu dołączyli również Michał Znajewski oraz Krystian Czuba, którzy wcześniej związani byli z agencją gaming i metaverse marketingu  Gameset.
Reklama

Do zespołu sprzedaży grupy LTTM na stanowisko Sales Managera dołączyły: Hanna Przybylska, Katarzyna Radziejewska oraz Martyna Sikora. Dział Sprzedaży powiększył również swój zespół o Dominikę Malorną, która objęła stanowisko International Sales Assistant i odpowiada za współpracę z klientami międzynarodowymi. W ramach wewnętrznego transferu szeregi działu sprzedaży zasilił również Michał Znajewski, który objął stanowisko Senior Sales Managera oraz Krystian Czuba, który dołączył na stanowisko Junior Sales Managera. Obaj przenieśli się tam z agencji Gameset, specjalizującej się w  gaming i metaverse marketingu. Będą odpowiedzialni za pozyskiwanie nowych klientów oraz ofertowanie nowych usług dostępnych w grupie. Dział sprzedaży odpowiada zarówno za pozyskiwanie klientów bezpośrednich dla agencji influencer marketingu TalentMedia, agencji gaming i metaverse marketingu Gameset oraz sieci partnerskiej LifeTube, jak również klientów agencyjnych oraz domów mediowych.

Firma motywuje powiększenie zespołu sprzedaży wzrostem rynku influencer marketingu i zwiększeniem liczby marek zainteresowanych wykorzystaniem tej formy reklamy w swoich strategiach marketingowych. Jak wynika z podsumowania 2021 roku w LTTM, firma zrealizowała 2500 współprac na linii marka-influencer dla ponad 500 klientów. Dodatkowo, według danych Influencer Marketing Hub rynek wzrósł z 1,7 mld USD w 2016 r. do 9,7 mld USD w 2020 roku. W 2021 r. wartość rynku wyniosła 13,8 mld USD. Przewiduje się, że w tym roku branża urośnie do wartości 16,4 miliarda dolarów.

 

 

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum