Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Marketplace arena.pl zawarł umowę z PayU

Operator platformy marketplace arena.pl podpisał umowę z PayU - liderem płatności online. Dzięki podjętej współpracy, kupujący i sprzedający za pośrednictwem serwisu zyskają dostęp do szeregu nowych usług. Przedstawiciele obu firm podkreślają znaczenie tej kooperacji dla swoich biznesów.
Reklama

Szybkie przelewy internetowe to najczęściej wybierana metoda płatności w polskim e-handlu. Z popularnych pay-by-linków, udostępnianych m.in. przez PayU, korzysta już blisko połowa Polaków, którzy robią zakupy w sieci – wynika z Raportu Izby Gospodarki Elektronicznej „Płatności cyfrowe 2016”. Analizując zwyczaje zakupowe e-konsumentów, operator platformy arena.pl podjął decyzję o udostępnieniu tej formy płatności swoim klientom. Dzięki integracji z systemem PayU, kupujący będą mogli korzystać z bezpiecznych i wygodnych płatności oraz dodatkowych rozwiązań, w tym m.in. z w pełni internetowych rat oraz odroczonych płatności PayU Płacę później.

Arena.pl to kolejna platforma typu marketplace w portfolio spółki należącej do koncernu Naspers. Polski serwis dołącza do liderów rynku, m.in. Allegro i AliExpress, które również korzystają ze sprawdzonych rozwiązań proponowanych przez PayU.

Arena.pl to platforma e-commerce, z wyselekcjonowaną ofertą w kategoriach: Dom i ogród, Dziecko, Elektronika, Pielęgnacja i zdrowie, Moda, Motoryzacja oraz Sport i rozrywka. Serwis gwarantuje szybkie i bezpieczne zakupy wyłącznie od sprawdzonych Sprzedawców. Marka arena.pl to jeden z pierwszych podmiotów e-commerce w Polsce. Operator serwisu, spółka Arena S.A. jest notowana na warszawskim rynku NewConnect.

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum