Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Marketplace, gdzie płaci się kryptowalutami rozmawia z największą e-platformą w Polsce

Żywność, ubrania, zabawki, sprzęt elektroniczny jak również nowy samochód, a w przyszłości również usługi – za to wszystko użytkownicy marketplace, jakim jest payb.io będą mogli zapłacić w kryptowalutach. Na początku roku Payb.io rozbudowało system obsługi i nawiązało kilka strategicznych relacji partnerskich.
Reklama

Rok od premiery usługi na rynku payb.io wprowadziło nowe rozwiązania oraz zmodernizowało swoją stronę internetową. Od teraz, za jednym razem, można wklejać więcej niż tylko jeden link z produktem jaki chce się kupić, przez co można zamówić kilka towarów jednocześnie z różnych sklepów przy dokonaniu jednej płatności kryptowalutą. Pomaga w tym także funkcja koszyka znana z tradycyjnych sklepów internetowych.
Dodatkowo pojawiła się też indywidualna strona zamówienia z listą produktów, podsumowaniem płatności, statusami zamówienia oraz chat’em, z pomocą którego można bezpośrednio skontaktować się z opiekunem zamówienia i doprecyzować wszystkie jego szczegóły, np. rozmiar koszuli, kolor samochodu lub zmienić formę dostawy.

Firma nawiązała partnerstwa z międzynarodową giełdą Coinbase, która zrzesza ponad 73 miliony użytkowników w ponad 100 krajach. Payb.io akceptację płatności w prawie 180 walutach, w tym także w stable coin’ach takich jak Tether, USD Coin, DAI, Binance USD, Paxos, etc.
Strategia marki połączona jest również z rozwojem tokena PAYB. Wraz z zakończeniem sprzedaży inicjalnej, token PAYB został połączony w parze z cyfrowym dolarem (PAYB/USDT), co powoduje podzielność zasobów do 6 miejsc po przecinku. 
- Naszym celem było stworzenie kompletnego narzędzia, które będzie naturalnie wykorzystywane w codziennych zakupach towarów i usług. Dzięki payb.io można kupić nie tylko dobra materialne, jak buty czy nieruchomość, ale także zapłacić np. za wakacje czy dentystę – mówi Tomasz Palka, CEO payb.io
Obecnie prowadzone są rozmowy z jedną z największych w Polsce platform sprzedażowych. Plany zakładają też integrację z systemami e-commerce w Polsce i na świecie oraz kontrakty gwarantujące zakupy produktów dostępnych wyłącznie za kryptowaluty.

W payb.io kupujący płaci kryptowalutą, a sprzedający otrzymuje pieniądze w walucie tradycyjnej, jaką do tej pory akceptował (np: PLN, EURO, USD).

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum