Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Mazurska Manufaktura Alkoholi wprowadza usługę click and collect

Mazurska Manufaktura Alkoholi - rodzinny producent mocnych alkoholi rzemieślniczych - pracuje nad rozwojem sieci punktów odbioru dla swojego sklepu internetowego ekraft.pl. Spółka zaprasza do współpracy producentów alkoholi kraftowych, jak i właścicieli sklepów z koncesjami na sprzedaż alkoholu.
Reklama

– Obecnie, w naszym sklepie firmowym w Szczytnie, działa już pierwszy punkt odbioru produktów zamówionych przez nasz e-sklep. Do końca roku planujemy start kolejnych punktów w Warszawie, Gdańsku oraz Olsztynie. Jesteśmy świadomi, że wielu regionalnych producentów alkoholi zostało dotkniętych przez sytuację spowodowaną Covidem, dlatego to dobry czas, by wzajemnie się wspierać oraz konsolidować – mówi Jakub Gromek, prezes zarządu Mazurskiej Manufaktury Alkoholi.

Z jednej strony firma zaprasza do prezentacji swoich alkoholi w sklepie ekraft.pl producentów kraftów, a z drugiej zachęca właścicieli sklepów z alkoholem do zgłaszania swoich lokali jako potencjalnych punktów odbioru. Docelowo w siedzibie Mazurskiej Manufaktury Alkoholi ma działać centrum dystrybucyjne na całą Polskę. Firma zakłada rozwój współpracy ze sklepami posiadającymi niezbędne koncesje na sprzedaż alkoholu, chcącymi wesprzeć małych, polskich producentów alkoholi. W zamian za możliwość odebrania przesyłki z ekraft.pl oraz prezentację oferty tej platformy we wspomnianym sklepie, Mazurska Manufaktura proponuje właścicielom stałą opłatę oraz dodatkowe benefity.

– Chcemy zbudować sieć punktów odbioru w całej Polsce, gdzie klient będzie mógł odebrać zamówione przez internet kraftowe alkohole. To kompromisowe rozwiązanie, biorąc pod uwagę ograniczenia związane z przepisami. Zakup alkoholu na naszej platformie jest możliwy dopiero po rejestracji konta. Odbiór zamówionych towarów w dedykowanym punkcie jest też poprzedzony weryfikacją tożsamości oraz stanu trzeźwości klienta. Zapewniamy bezpieczne, legalne i wygodne zakupy – dodaje Jakub Gromek.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum