Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

MediaMarktSaturn z nową dyrektor sprzedaży. Przeszła z Empiku

Do zespołu MediaMarktSaturn Polska dołączyła Emilia Pawlak, która z dniem 1. lipca br. objęła funkcję dyrektora działu zakupów. W ramach realizacji swoich zadań będzie zarządzała zakupami oraz planowaniem popytu.
Reklama

Emilia Pawlak ma wieloletnie doświadczenie w handlu online i offline, które zdobyła na stanowiskach kierowniczych m.in. w Empik S.A. zajmując stanowisko dyrektora e-commerce, DOZ S.A., Natura Sp. z o.o. i Jeronimo Martins Polska S.A. Dzięki jej fachowemu wsparciu MediaMarktSaturn Polska będzie kontynuować rozwój w ramach strategii omnichannel.

- Elektronika użytkowa to  wymagający segment rynku, który podlega nieustannym zmianom, oferuje przy tym możliwość realizacji ambitnych celów i jest fascynującym wyzwaniem zawodowym  – podkreśla Emilia Pawlak, dyrektor działu zakupów w MediaMarktSaturn Polska.

Emilia Pawlak jest absolwentką Finansów i Bankowości na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Zarządzania na Uniwersytecie w Lizbonie (Portugalia), gdzie rozpoczęła karierę zawodową programem stażowym w Jeronimo Martins. Ukończyła też studia podyplomowe na kierunku Marketing Online na Akademii Leona Koźmińskiego.

Jako Dyrektor Działu Zakupu, Emilia Pawlak będzie raportowała bezpośrednio do Andrzeja Jackiewicza, prezesa zarządu MediaMarktSaturn Polska.

Reklama

Inteligentny e-commerce

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum