Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Merlin wierzy w e-handel książkami

Merlin Buy, nowo utworzona spółka zależna Merlin Group, będzie rozwijać internetową sprzedaż książek. Właśnie zawarto umowę z podmiotem prowadzącym taką działalność.
Reklama

8 kwietnia 2022 r. spółka zależna Merlin Group S.A., tj. Merlin Buy Sp.
z o.o. zawarła umowę ramową z osobą prawną prowadzącą działalność gospodarczą związaną ze sprzedażą internetową, w szczególności ze sprzedażą książek, dotyczącej świadczenia przez zleceniobiorcę na rzecz Merlin Buy:
- obsługi magazynowej w ramach przyjęć, składowania i wydawania towarów,
- obsługi magazynowej nie odebranych przez adresatów wysyłek,
- przygotowania towarów będących w posiadaniu Merlin Buy do wysyłki pod wskazany adres, na podstawie otrzymanych dyspozycji od Merlin Buy (zamówień),
- spedycji towarów oraz organizacji transportu towarów.

Merlin Buy na zakupach

Umowa ramowa określa warunki współpracy pomiędzy spółką zależną, a zleceniobiorcą w obszarze zakupu książek i innych produktów znajdujących się w ofercie handlowej zleceniobiorcy. Dostawy produktów będą realizowane na podstawie zamówień określających rodzaj, ilość, ceny oraz warunki dostaw, które będą składane indywidualnie przez Merlin Buy.

Umowa ramowa została zawarta na czas nieokreślony z trzymiesięcznym terminem wypowiedzenia. Aktualnie prowadzone są ze zleceniobiorcą uzgodnienia dążące do uruchomienia usługi spedycji towarów, gwarantujących dostawę towaru na terenie Warszawy w dniu zamówienia.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum